Τρισάγιο για τη Φώφη Γεννηματά – Δύο χρόνια απουσίας
![ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΝΗΣ//EUROKINISSI ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΝΗΣ//EUROKINISSI](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/14/6007092-1.jpg?crop=2048,1267,0,49)
Στον Ιερό Ναό Αγίων Θεοδώρων του Α' Νεκροταφείου Αθηνών τελέστη το τρισάγιο στη μνήμη της Φώφης Γεννηματά για τη συμπλήρωση 2 χρόνων από τον θάνατό της.
Το «παρών» έδωσαν ο σύζυγός της Ανδρέας Τσούνης και η κόρη της Κατερίνα.
Στο μνημόσυνο παρευρέθηκε επίσης ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ Νίκος Ανδρουλάκης, ο Μανώλης Όθωνας, ο Χρήστος Πρωτόπαππας, ο Παναγιώτης Βλάχος, ο Κώστας Σκανδαλίδης, ο Κώστας Λαλιώτης, ο Νίκος Σαλαγιάννης, καθώς και στενοί της συνεργάτες.
Στη συνέχεια ο Νίκος Ανδρουλάκης και ο Γιώργος Παπανδρέου κατευθύνθηκαν στον τάφο του Ανδρέα Παπανδρέου όπου άφησαν λίγα λουλούδια.