Θρίλερ στην Καλαμάτα: Βρέθηκε πτώμα άνδρα σε ελαιοπερίβολο
![Φωτο Αρχείου Eurokinissi Φωτο Αρχείου Eurokinissi](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/13/5661196.jpg)
Το πτώμα ενός άνδρα σε προχωρημένη σήψη βρέθηκε την Τρίτη μέσα σε ελαιοπερίβολο στην οδό Δομίνικου Θεοτοκοπούλου, κοντά στο Πειραματικό Γυμνάσιο στην Καλαμάτα .
Το πτώμα εντόπισε περίοικος. Άμεσα ειδοποιήθηκαν οι αρχές που έφθασαν στο σημείο και διαπίστωσαν ότι πρόκειται για άνδρα 62 ετών, κάτοικο Καλαμάτας, ο οποίος δεν έφερε εμφανή σημάδια που να παραπέμπουν σε εγκληματική ενέργεια.
Από την αστυνομία παραγγέλθηκε νεκροψία νεκροτομή για να διαπιστωθούν τα ακριβή αίτια του θανάτου του 62χρονου.