Θεσσαλονίκη: Κατέβασαν τη σημαία του ΠΑΟΚ στο δημαρχείο – Την ανέβασε ξανά ο δήμος
Οι υπεύθυνοι του δήμου Θεσσαλονίκης ανέβασαν και πάλι τη σημαία προς τιμήν της ομάδας που κατέκτησε το πρωτάθλημα
![Δημαρχείο Θεσσαλονίκης/TyposThes Δημαρχείο Θεσσαλονίκης/TyposThes](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/41/simaia-paok-dimarxeio.jpg)
Άγνωστοι κατέβασαν κατά τη διάρκεια της νύχτας από το δημαρχείο της Θεσσαλονίκης τη σημαία του ΠΑΟΚ που είχε ανεβάσει ο δήμος προκειμένου να τιμήσει την ομάδα που κατέκτησε το πρωτάθλημα.
Υπενθυμίζεται ότι η σημαία είχε ανέβει από χθες μετά από σχετική απόφαση που είχε ληφθεί από το δημοτικό συμβούλιο του δήμου Θεσσαλονίκης. Το γεγονός ότι η σημαία είχε κατέβει έγινε αντιληπτό σήμερα το πρωί.
Διαβάστε περισσότερα για την σημαία του ΠΑΟΚ στο δημαρχείο Θεσσαλονίκης.