Τελειώνει από τον πάγκο του Άρη ο Μπούργος
Ειδικότερα,μετά την ήττατων «κιτρινόμαυρων» από τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο για τη 2η αγωνιστική της Super League, πάρθηκε η απόφαση από τους επιτελείς του συλλόγου για την απομάκρυνση του 53χρονου προπονητή από τον πάγκο της ομάδας.
H τελική απόφαση για την λύση της συνεργασίας των δύο πλευρών αναμένεται να ανακοινωθεί άμεσα και πλέον μένει να φανεί ποιος θα κοουτσάρει τους Θεσσαλονικείς στο προσεχές ντέρμπι (4/9) εναντίον του ΠΑΟΚ στο «Κλεάνθης Βικελίδης».