Ο Ραζβάν Λουτσέσκου αφιέρωσε χρόνο στον Γιάννη Παπαστεφανάκη
![Ο Ραζβάν Λουτσέσκου με τον μικρό Γιαννάκη Ο Ραζβάν Λουτσέσκου με τον μικρό Γιαννάκη](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/14/img-7e35194ad8fec9fd3499bd63b00d350b-v.jpg?crop=1600,990,1,93)
Ο Ραζβάν Λουτσέσκου μπορεί να γνώρισε την ήττα με τον ΠΑΟΚ από την ΑΕΚ (0-2), αλλά το ποδόσφαιρο είναι εδώ για να προσφέρει μοναδικές στιγμές. Ο Ρουμάνος κόουτς του «Δικεφάλου» βρέθηκε μετά το τέλος του αγώνα στις κατακόμβες της «OPAP Arena» και συνομίλησε για μερικά λεπτά με τον μικρό φίλο του ΠΑΟΚ, Γιάννη Παπαστεφανάκη.
![Ο Λουτσέσκου μοιράζει αυτόγραφο στον Γιάννη Παπαστεφανάκη Ο Λουτσέσκου μοιράζει αυτόγραφο στον Γιάννη Παπαστεφανάκη](/image/original/14/img-ef11e5e9d99514ffc6852d70799299e5-v.jpg)
Το κλίμα ήταν πολύ ευχάριστο, ο Λουτσέσκου τον χαιρέτησε, φωτογραφήθηκαν μαζί και του χάρισε και ένα αυτόγραφο. Ήττα ή νίκη, δεν έχει καμία σημασία. Το σημαντικό είναι οι πρωταγωνιστές του ποδοσφαίρου να έχουν από δίπλα τους μικρούς φίλους του αθλήματος.