Στον Έβρο ο Ν. Ανδρουλάκης -Ευχαρίστησε για τη δωρεά στο νοσοκομείο Διδυμότειχου
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/19/androulakis.jpg?crop=2048,1267,0,98)
Στο χωριό Μάνη του νομού Έβρου βρέθηκε το πρωί της Δευτέρας ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής, Νίκος Ανδρουλάκης, προκειμένου να επισκεφθεί τον Παναγιώτη και τη Σωτηρία Αραμπατζή.
![androulakis2.jpg androulakis2.jpg](/image/hor_small/19/androulakis2.jpg)
![androulakis3.jpg androulakis3.jpg](/image/hor_small/19/androulakis3.jpg)
Πρόκειται για το ζευγάρι των ηλικιωμένων που δώρισε 100.000 ευρώ στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου, συγκινώντας το πανελλήνιο.
Ο κ. Ανδρουλάκης τους ευχαρίστησε για την πρωτοβουλία τους να δωρίσουν τους κόπους μιας ζωής για την αναβάθμιση των υπηρεσιών υγείας των συμπολιτών τους.