Στο «Ανδρέας Παπανδρέου» ο Μιλουτίνοφ για το Περιστέρι-Φάλκο
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/14/6006528.jpg?crop=2048,1267,0,49)
Στο γήπεδο «Ανδρέας Παπανδρέου» βρίσκεται ο Νίκολα Μιλουτίνοφ και παρακολουθεί την αναμέτρηση του Περιστερίου με την Φάλκο Σομπατέλι, για την 2η αγωνιστική των ομίλων του BCL.
![EUROKINISSI EUROKINISSI](/image/original/14/6006513.jpg)
Στο γήπεδο «Ανδρέας Παπανδρέου» βρίσκεται ο Νίκολα Μιλουτίνοφ και παρακολουθεί την αναμέτρηση του Περιστερίου με την Φάλκο Σομπατέλι, για την 2η αγωνιστική των ομίλων του BCL.