Σπέτσες: Η προπόνηση του Κασσελάκη με τον Τάιλερ στις Σπέτσες [vid]
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/12/kasselakis-tyler-0.jpg)
Προπόνηση για τον αυριανό μαραθώνιο έκανε στις Σπέτσες ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ μαζί με τον σύντροφο του, Τάιλερ Μακμπεθ. Ο Στέφανος Κασσελάκης βρίσκεται από χθες στις Σπέτσες και θα τρέξει στο Spetses mini marathon.
Κατά πληροφορίες, ο Στέφανος Κασσελάκης θα συμμετάσχει στο αγώνισμα των 5 χιλιομέτρων που θα διεξαχθεί αύριο, Κυριακή στις 9:30 το πρωί.