Χριστούγεννα πολλών αστέρων....Η πιο φαντασμαγορική φωταγώγηση στην Ελλάδα
![Upstories Upstories](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/20/stighmiotipo-othonis-2023-12-09-134307.png)
Με μια φαντασμαγορική τελετή πραγματοποιήθηκε η φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Δήμου Περιστερίου στην πλατεία Δημαρχείου με οικοδεσπότη τον Δήμαρχο Ανδρέα Παχατουρίδη.
Επίτιμοι καλεσμένοι του ήταν οι Έλλη Κοκκίνου και ο Δήμος Αναστασιάδης που διασκέδασαν τους χιλιάδες πολίτες που κατέκλυσαν την Πλατεία Δημαρχείου.
Όπως καταγράφεται σε βίντεο του Up Stories, ο χριστουγεννιάτικος στολισμός, τα βεγγαλικά και τα τραγούδια των δύο αγαπημένων καλλιτεχνών, ξεσήκωσαν τους θεατές, που το διασκέδασαν παρά το «τσουχτερό» κρύο.