Παντρεύτηκαν ο Κωνσταντίνος Πλεύρης και η Τζόρτζια Σιακαβάρα
![Κωνσταντίνος Πλεύρης – Τζόρτζια Σιακαβάρα/Πηγή: Ndp Κωνσταντίνος Πλεύρης – Τζόρτζια Σιακαβάρα/Πηγή: Ndp](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/21/afe9b6a1-367b-4058-bed4-5fd64fa19402.jpeg)
Τα σκαλιά της ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας υπό άκρα μυστικότητα παντρεύτηκαν ο Κωνσταντίνος Πλεύρης και η Τζόρτζια Σιακαβάρα.
Σύμφωνα με το αποκλειστικό δημοσίευμα της εφημερίδας On Time και της δημοσιογράφου Ρενέ Σαραντινού, ο γάμος πραγματοποιήθηκε στην Ιερά Μονή των Αγίων Κυπριανού και Ιουστίνης στη Φυλή τη Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου.
Οι καλεσμένοι του ζευγαριού ήταν ελάχιστοι, ενώ τόσο ο γιος του Κωνσταντίνου Πλεύρη, Θάνος, όσο και η κόρη Φένια δεν ήταν εκεί.
Κουμπάρος τους έγινε ένας από τους πιο καλούς φίλους του Κωνσταντίνου Πλεύρη. Απούσα όμως από το μυστήριο ήταν και η μητέρα της νύφης αφού διάφορα προβλήματα υγείας δεν της επέτρεψαν να παραστεί στον γάμο.