Παναθηναϊκός: Σε φουλ ρυθμούς και ο Πάλμερ Μπράουν
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/11/palmer-brown.jpg)
Με την επιστροφή και των τελευταίων διεθνών και συγκεκριμένα των Σπόραρ, Βέρμπιτς, Τσέριν, Μλαντένοβιτς και την παρουσία του Πάλμερ Μπράουν σε φουλ ρυθμούς ξεκίνησε ουσιαστικά την Τετάρτη το πρωί η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για το ματς του Σαββάτου με αντίπαλο τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο.
Από τους τέσσερις διεθνείς μόνο ο Βέρμπιτς, που είχε παίξει λιγότερο από τους υπόλοιπους γυμνάστηκε σε φουλ ρυθμούς, ενώ οι άλλοι τρεις έκαναν πρόγραμμα αποθεραπείας.
Από εκεί και πέρα ο Αμερικανός στόπερ έβγαλε όλη την προπόνηση ενώ στο πρώτο κομμάτι της πήρε μέρος και ο Γεντβάϊ ο οποίος δίνει μάχη με το χρόνο για να προλάβει το παιχνίδι με τη Βιγιαρεάλ.