Ο Giannis σέβεται το μπάσκετ αλλά... θέλει να κάνει και τα αστεία του
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/17/27811406-1.jpg?crop=2048,1267,0,98)
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έχει αποδείξει ότι εκτός από τις τρομερές του ικανότητες στο παρκέ, είναι ένας άνθρωπος με έντονη δόση του χιούμορ.
Ο «greek freak», ήταν για μία ακόμη φορά ο MVP των Μπακς, στη νίκη τους στην Ουάσινγκτον. Ο Giannis, αποφάσισε με το τέλος της αναμέτρησης να κάνει ένα... ιδιαίτερο ποστάρισμα και να αποδείξει ότι του αρέσει να περνάει καλά όσο παίζει.
Ο ηγέτης των Μπακς, φαίνεται να κάνει μία γκριμάτσα μπροστά σε μία κάμερα την ώρα του αγώνα. Όπως έγραψε στη λεζάντα, σέβεται το παιχνίδι, αλλά πρέπει να περνάς και καλά.