Ο χαλαρός του Survivor στο Mitsi VAR: Ο Ρομπ Τζέιμς κερδίζει... περπατώντας!
![Φωτ.: Glomex/ Action 24 Φωτ.: Glomex/ Action 24](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/25/mitsi-var.jpg?crop=1164,720,0,0)
Τον αδιαμφισβήτητο «σταρ» μέχρι τώρα του Survivor, τον Ρομπ Τζέιμς Σέιμουρ, επέλεξε να σατιρίσει στο «Mitsi VAR» της Παρασκευής (19/1) ο Γιώργος Μητσικώστας με τον Σωτήρη Καλυβάτση.
Σε ένα σποτ που χαρίζει άφθονο γέλιο ο Ρομπ Τζέιμς καταφέρνει να νικήσει... περπατώντας τον «άχαστο» Σωτήρη Καλυβάτση χάρη στην αλάνθαστη τακτική «του λαγού και της χελώνας» παρά τις ραδιουργίες των αντιπάλων του.
Με το εν λόγω σποτ, ο Γιώργος Μητσικώστας σχολιάζει την ασυνήθιστη τακτική του παίκτη του Survivor, ο οποίος κυριολεκτικά περπατάει σε κάθε αγώνισμα αλλά καταφέρνει σε πολλές περιπτώσεις να πετυχαίνει τη νίκη για την ομάδα των Μαχητών.
Δείτε το ξεκαρδιστικό σκετς από το «Mitsi-VAR»: