Ο Αντώνης Αντωνιάδης έβαλε τα κλάματα μπροστά στο φέρετρο του Μίμη Παπαϊωάννου
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/4/antoniadis-125820.jpg)
Πλήθος κόσμου βρίσκεται στον Ναό της Αγίας Τριάδας στη Νέα Φιλαδέλφεια θέλοντας να πουν το τελευταίο αντίο στον σπουδαίο Μίμη Παπαϊωάννου.
Στην κηδεία παρευρέθηκε και ο Αντώνης Αντωνιάδης, ο οποίος στο παρελθόν άφησε το δικό του στίγμα στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Μπροστά στο φέρετρο του Μίμη Παπαϊωάννου, ο κ. Αντωνιάδης δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυά του, όπως θα δείτε και στο παρακάτω βίντεο που δημοσίευσε η ΑΕΚ.