Ο Αναγνωστόπουλος δεν μπορεί να τα «βγάλει»... όλα και ο Βόλος προηγείται
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/14/6010538.jpg?crop=2048,1267,0,49)
Ο Βόλος πίεζε και κατάφερε στο 21ο λεπτό να πετύχει ένα γκολ που μπορεί να αποδειχθεί... κομβικό στη φετινή εξέλιξη της Super League, κι ας είμαστε ακόμα στην 9η αγωνιστική...
Ο Αντόνιο Λούνα έκανε μία υπέροχη ενέργεια από τα αριστερά, ο Κεντάν Κορνέ σούταρε, αλλά ο Αλέξανδρος Αναγνωστόπουλος έκανε εντυπωσιακή επέμβαση. Ωστόσο, ο Φακούντο Μπερτόλιο πήρε το... ριμπάουντ, πλάσαρε από κοντινή απόσταση και άνοιξε το σκορ για τον Βόλο απέναντι στη Κηφισιά.