Με τριπλή εμφάνιση του Giannis το Top 10 του NBA
![ΑΠΕ-ΜΠΕ ΑΠΕ-ΜΠΕ](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/20/28032435.jpg?crop=2048,1267,0,0)
Μπορεί οι Μιλγουόκι Μπακς να αποκλείστηκαν από το In-Season Tournament και να μην κατάφεραν να πάρουν το «εισιτήριο» για τον τελικό της διοργάνωσης, ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, πάντως, είχε μια εξαιρετική εμφάνιση κόντρα στους Ιντιάνα Πέισερς, με 37 πόντους, 10 ριμπάουντ και 2 ασίστ.
Ο Greek Freak, μάλιστα, βρέθηκε σε τρεις θέσεις του Top 10 για την αγωνιστική της Πέμπτης ε τα εντυπωσιακά του καρφώματα. Την κορυφή κατέκτησε το πόστερ του Μάιλς Τέρνερ στον Έλληνα σταρ.