Κώστας Καραφώτης: Ποια είναι η γυναίκα που παντρεύεται την Κυριακή το απόγευμα
Ο δημοφιλής τραγουδιστής θα ντυθεί γαμπρός την Κυριακή το απόγευμα, έχοντας στο πλευρό του την αγαπημένη του Κάτια Μάνου
![Κώστας Καραφώτης, Κάτια Μάνου/Ndp Κώστας Καραφώτης, Κάτια Μάνου/Ndp](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/42/6713-katia-manoy-kosts-karafotis-2322023-j7dxy.jpg)
Μια πολύ ευχάριστη είδηση είδε το φως της δημοσιότητας την Παρασκευή το μεσημέρι και αφορά τον Κώστα Καραφώτη, ο οποίος πρόκειται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας πολύ σύντομα.
Πιο συγκεκριμένα, ο δημοφιλής τραγουδιστής θα ντυθεί γαμπρός την Κυριακή το απόγευμα, έχοντας στο πλευρό του την αγαπημένη του Κάτια Μάνου. Ο γάμος θα γίνει στο Κολωνάκι αλλά μέχρι στιγμής δεν έχουν γίνει γνωστές περισσότερες λεπτομέρειες.
![Κώστας Καραφώτης - Κάτια Μάνου/Ndp Κώστας Καραφώτης - Κάτια Μάνου/Ndp](/image/ver_small/42/6837-katia-manoy-kosts-karafotis-2322023.jpg)
Ο Κώστας Καραφώτης και Κάτια Μάνου είναι μαζί από το τον Οκτώβριο του 2022. Ο τραγουδιστής επιθυμεί να κρατά την προσωπική του ζωή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας, ωστόσο λίγους μήνες μετά την αρχή της σχέσης τους έκαναν την πρώτη του δημόσια εμφάνιση.
![Κώστας Καραφώτης - Κάτια Μάνου/Ndp Κώστας Καραφώτης - Κάτια Μάνου/Ndp](/image/ver_small/42/2837-katia-manoy-kostas-karafotis-2142023.jpg?v=0)
Μάλιστα, εκείνη την περίοδο και συγκεριμένα τον Δεκέμβριο του 2022, ο Κώστας Καραφώτης είχε παραχωρήσει συνέντευξη στην εκπομπή Happy day, στην οποία είχε παραδεχτεί πως είναι ευτυχισμένος στο πλευρό της συντρόφου του:
«Είμαι πάρα πολύ καλά. Μπορεί να εκπληρώθηκε αυτή η ευχή και άλλες δέκα. Νιώθω πάρα πολύ καλά, είμαι πάρα πολύ χαρούμενος, ευτυχισμένος πολύ και αρκετά δημιουργικός», είχε πει ο τραγουδιστής.
Ποια είναι η Κάτια Μάνου που παντρεύεται ο Κώστας Καραφώτης
Η Κάτια Μάνου, είναι ιδιοκτήτρια σχολής χορού στα Τρίκαλα, από όπου κατάγεται όπως άλλωστε και ο Κώστας Καραφώτης.
Μάλιστα, η όμορφη ξανθιά κοπέλα, έχει κι εκείνη καλλιτεχνική φλέβα, αφού αγαπά τη ζωγραφική και συχνά μάλιστα, δημοσιεύει τις δημιουργίες της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.