Η Κηφισιά φιλοξένησε την Μυρτώ, δίπλα της ο Χρήστος Πρίτσας
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/15/6016859-2.jpg?crop=2048,1267,0,49)
Η Κηφισιά φιλοξένησε την Μυρτώ Παπαδομιχελάκη και ο Χρήστος Πρίτσας δεσμεύτηκε πως θα σταθεί στο πλευρό της.
Μάλιστα, ο πρόεδρος της ομάδας των Βορείων Προαστίων τίμησε την Μυρτώ, η οποία εδώ και 10 χρόνια αποδεικνύει καθημερινά πως είναι μία πραγματική πολεμίστρια, πριν την έναρξη της αναμέτρησης με την ΑΕΚ.
Μαζί τους, η μητέρα της Μαρία Κοτρώτσιου, αλλά και η κ. Ελένη Ντελιφιλιππίδη, εκπρόσωπος της εταιρείας Elite Strom, η οποία θα παρέχει στη Μυρτώ ειδικό ανατομικό εξοπλισμό.