Η παρουσίαση του Μαρσέλο στο "Γ. Καραϊσκάκης" [Βίντεο + Φωτορεπορτάζ]
Μεγάλη είναι η προσμονή των φίλων του Ολυμπιακού για να δουν από κοντά το νέο σούπερ σταρ της ομάδας, Μαρσέλο, ο οποίος βρίσκεται ήδη στη χώρα μας, μετά και την ανακοίνωση της μεταγραφής του στους "ερυθρόλευκους". Η δημοσίευση του Ολυμπιακού μέσω των social media του:
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-11.jpg)
Αμέσως μετά την έλευση του πρώην αριστερού μπακ της Ρεάλ Μαδρίτης επί μία 15ετια, ο Βραζιλιάνος έχει οδηγηθεί στο "Γ. Καραϊσκάκης". Εκεί τον περιμένει ο κόσμος του Ολυμπιακού, ο οποίος αψήφισε το γεγονός ότι είναι μία καθημερινή ημέρα, προκειμένου να δει από κοντά ένα από τα ινδάλματα του και κυρίως να πανηγυρίσει για τη μεταγραφή που ολοκλήρωσε η ομάδα τους. Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό από την παρουσίαση του Μαρσέλο στο κοινό του Ολυμπιακού:Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-6.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-4.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-3.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-2.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-7.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-8.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-11.jpg)
![](https://www.flash.gr/wp-content/uploads/2022/09/marcelo-karaiskaki-9.jpg)
Είχα να πάω σε παρουσίαση παίχτη, από την πρώτη προπόνηση του Καραπιάλη! Καλώς ήρθες μωρή παιχτούρα! #Μαρσελο #OlympiacosFC pic.twitter.com/OA1N4tv0oD
— Costas Athanasiou (@ahanasiou) September 5, 2022