Η κορυφαία μίμηση του Μητσικώστα: Κάνει τον Σπύρο Παπαδόπουλο και είναι ίδιος!
![Γιώργος Μητσικώστας - Σπύρος Παπαδόπουλος / glomex Γιώργος Μητσικώστας - Σπύρος Παπαδόπουλος / glomex](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/24/photo-5843907858318606424-x-1-600x557-1JdgM.jpg)
Στο τελευταίο επεισόδιο του «Μήτσι-Var» όμως με τη μίμηση του Σπύρου Παπαδόπουλου το τερμάτισε.
Ακόμα και ο ίδιος ο Παπαδόπουλος βλέποντας τον… εαυτό του στο «Στην υγειά μας ρε παιδιά», στο γλέντι στον Ερυθρό Σταυρό, θα δυσκολεύτηκε να πιστέψει ότι κάποιος τον μιμείται και δεν είναι ο ίδιος. Η ομοιότητα είναι τρο-μα-κτι-κή. Και στο πρόσωπο, αλλά και στη φωνή. Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί την απίστευτη μίμηση του «Μήτσι».