Με μαύρο μάτι η Κατερίνα Λιόλιου - Της πέταξαν ηλεκτρονικό τσιγάρο στο κεφάλι
![NDPPHOTO / ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΚΑΣ NDPPHOTO / ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΚΑΣ](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/28/katerina-lioliou.jpg?crop=1600,990,0,0)
Φωτογραφία στα social media με το δεξί μάτι της μαυρισμένο, ανήρτησε η Κατερίνα Λιόλιου, μετά το περιστατικό με αντικείμενο που δέχτηκε στο πρόσωπό της, όταν βρισκόταν πάνω στην πίστα, στο νυχτερινό κέντρο που τραγουδά.
![lioliou-storypng.webp lioliou-storypng.webp](/image/ver_small/28/lioliou-storypng.webp)
Η δημοφιλής τραγουδίστρια σε story που ανήρτησε στα social media ανέβασε αρχικά μία φωτογραφία στην οποία αποτυπώνεται η ζημιά που έπαθε στο δεξί μάτι από το εν λόγω αντικείμενο, γράφοντας στη λεζάντα: «Η κατάστασή μου μετά από ένα πολεμικό διήμερο».
Λίγο μετά η τραγουδίστρια ανέβασε και το βίντεο από τη στιγμή που το βαρύ αντικείμενο τη βρίσκει στο κεφάλι, γράφοντας: «Μαζί με τα λουλούδια δέχτηκα και ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο!!! Μάλλον κατά λάθος. Όλα καλά!».
Σε άλλο βίντεο που αναρτήθηκε στο ΤikΤok, η Κατερίνα Λιόλιου, λίγο μετά το ατύχημα, ζητεί από τον θαμώνα που πέταξε το αντικείμενο να περάσει εκτός μαγαζιού.