Γρηγόρης Αρναούτογλου: Έκλεισε τα 50 του και το γιόρτασε με ένα λαμπερό πάρτι
![Γρηγόρης Αρναούτογλου, Νάνσυ Αντωνίου/Ndp Γρηγόρης Αρναούτογλου, Νάνσυ Αντωνίου/Ndp](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/21/62a713a5-6e32-448b-86a3-9514c20c4659.jpeg)
Μια ξεχωριστή και όμορφη βραδιά έζησε την Κυριακή ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, ο οποίος γιόρτασε τα γενέθλια του μαζί με πολύ αγαπημένους φίλους και συνεργάτες.
![Πηγή: Instagram Πηγή: Instagram](/image/original/21/83a2e34e-0973-4ec4-914d-dbb310dbe44e.jpeg)
Αν και δεν συνηθίζει να γιορτάζει αυτή τη μέρα με τόσο μεγάλα πάρτι, φέτος, ο λόγος που ο αγαπημένος επέλεξε να το κάνει με τόσο πολύ κόσμο,ήταν συμβολικός αφού έκλεισε τα 50 του χρόνια.
Πολλοί, λοιπόν, ήταν οι εκπρόσωποι του καλλιτεχνικού και δημοσιογραφικού χώρου που έδωσαν το παρών στη λαμπερή βραδιά για να ευχηθούν στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και να διασκεδάσουν μαζί του.
Ανάμεσά τους, ο αδελφός του Σάκης Αρναούτογλου, ο Γιώργος Λιανός, ο Αντώνης Ρέμος, ο Δημήτρης Σταρόβας, ο Ανδρέας Μικρούτσικος, η Ζήνα Κουτσελίνη, η Ελένη Βουλγαράκη, ο Λάμπρος Φισφής και πολλοί άλλοι.
![Πηγή: Instagram Πηγή: Instagram](/image/original/21/0b5568f2-7345-43ca-9815-cd82b34bb1db.jpeg)
![Πηγή: Instagram Πηγή: Instagram](/image/original/21/341b2ff1-667b-46cf-96fb-e7d598fda631.jpeg)
Φυσικά, από το πλευρό του δεν έλειπε η συντροφός του Νάνσυ, η οποία είχε επιμεληθεί τη βραδιά και ανάμεσα σε άλλα του είχε ετοιμάσει μια πολύ εντυπωσιακή τούρτα.
![Πηγή: instagram Πηγή: instagram](/image/original/21/77d74e1a-918e-4169-8d8e-76208ef5c961.jpeg)
Τέλος, πάρτι χωρίς μουσική δεν γίνεται και για αυτό στην περίπτωση του Γρηγόρη Αρναούτογλου φρόντισαν αρκετοί καλοί φίλοι του όπως η Πέγκυ Ζήνα, ο Λευτέρης Πανταζής, ο Γιάννης Καψάλης, οι Prestige αλλά και οι Alcatrash που τραγούδησαν και έδωσαν ρυθμό στη βραδιά.