Γκατσίνοβιτς, Πινέδα και Μπρινιόλι μια παρέα στα βραβεία του ΠΣΑΠΠ
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/18/stighmiotipo-othonis-2023-11-27-201130.jpg)
Δύο παίκτες της ΑΕΚ και ένας του Παναθηναϊκού, είναι παρέα στα βραβεία του ΠΣΑΠΠ, δείγμα πως οι παίκτες είναι αντίπαλοι μόνο για 90 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο και τίποτε παραπάνω.
Ο λόγος για τους Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς, Ορμπελίν Πινέδα και Αλμπέρτο Μπρινιόλι, οι οποίοι συζητούσαν μεταξύ τους στο Μέγαρο Μουσικής, λίγα λεπτά πριν ξεκινήσει το event.
Δείτε το βίντεο: