Γιάννης Αντετοκούνμπο είναι αυτός και... δικαιούται ένα ποστάρισμα με «σως»
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/19/27812259-4-kWaV9.jpg?crop=2048,1267,0,49)
Έβγαλαν αντίδραση οι Μπακς μετά την ήττα τους από τους Μπουλς. Τα «ελάφια» υποδέχθηκαν τους Χοκς και κατάφεραν να πάρουν τη νίκη με 132-121.
Ένα παιχνίδι στο οποίο ο Γιάννης Αντετοκούνμπο ήταν εντυπωσιακός, με τον «greek freak» να τελειώνει με triple-double (32 πόντοι, 11 ριμπάουντ, 10 ασίστ).
Ο ίδιος έκανε το δικό του ποστάρισμα μετά το ματς και ο Giannis με την κλασική του δόση από χιούμορ, έγραψε ότι η νίκη ήρθε με μία πλευρά που είχε... γευστική σως.
Δείτε την ανάρτησή του: