Στην OPAP Arena ο Στέφανος Τσιτσιπάς για το Ελλάδα - Γαλλία
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/17/6034928.jpg?crop=2048,1267,0,22)
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς βρίσκεται στην OPAP Arena για να παρακολουθήσει την αναμέτρηση της Ελλάδας με την Γαλλία για την τελευταία αγωνιστική των προκριματικών του Euro 2024.
Μάλιστα, ο κορυφαίος τενίστας δεν χάλασε χατίρι και φωτογραφήθηκε με όποιον του ζήτησε, ενώ έβγαλε selfie και με τον πρόεδρο της ΕΟΕ, Σπύρος Καπράλος και με τον Ιάκωβο Φιλιππούση και Στέργιο Αντωνίου.
![EUROKINISSI EUROKINISSI](/image/original/17/6034932.jpg)
![EUROKINISSI EUROKINISSI](/image/original/17/6034912.jpg)