Η φωτογραφία του Πετρούνια με τον Τσιτσιπά στην OPAP Arena
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/17/4038435.jpg?crop=2048,1267,0,112)
Πολλοί σπουδαίοι αθλητές παρευρέθηκαν στην «OPAP Arena» για να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση της Ελλάδας με την Γαλλία για τα προκριματικά του Euro 2024. Μεταξύ εκείνων ήταν ο Λευτέρης Πετρούνιας και ο Στέφανος Τσιτσιπάς.
Μάλιστα, ο πρώτος ανάρτησε φωτογραφία στο Instagram με τον κορυφαίο τενίστα και την συνόδευσε με την λεζάντα: «Πάντα χαρά μου να βλέπω αυτόν τον τύπο».
![img-3079.PNG img-3079.PNG](https://cdn.flash.gr/flash/images/flashgr.png)