Εξιτήριο ο Κώστας Νεστορίδης, η όμορφη ανάρτηση του γιου του
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/17/5690831-1NB4c.jpg)
Άλλη μία περιπέτεια υγείας του Κώστα Νεστορίδη ανήκει στο... χρονοντούλαπο. Ο «θρύλος» της ΑΕΚ πήρε εξιτήριο μετά το νέο επεισόδιο που είχε, αλλά βγήκε νικητής και από τη συγκεκριμένη μάχη.
Κάτι για το οποίο ενημέρωσε τους φίλους της ΑΕΚ και όχι μόνο ο γιος του, Γιώργος Νεστορίδης, ο οποίος έγραψε στον λογαριασμό του στο facebook:
"Βγήκαμε...!!! Είναι πολύ αδύναμος αλλά ελπίζουμε ότι όλα θα πάνε καλά.!!! Σάς ευχαριστούμε για άλλη μια φορά για τίς ευχές καί τό ενδιαφέρον για την υγεία του Πατέρα μου.. Καλημέρα.!!"