Η ομάδα στην οποία κλείνει ο Ιωάννης Παπαπέτρου
Ο Ιωάννης Παπαπέτρου ήθελε εδώ και μέρες να φύγει και όλα δείχνουν ότι πάει στην Παρτιζάν!
Εξάλλου, ο Αργύρης Πεδουλάκης και ο Ντέγιαν Ράντονιτς δεν είχαν σκοπό να υψώσουν... εμπόδιο στη θέληση του «Παπ» και όλα δείχνουν πως όσο περνούν οι ώρες, τόσο... απομακρύνεται από το ΟΑΚΑ ο Παπαπέτρου.
https://youtu.be/mnTDvVAePIw
Όπως και να έχει, το "Euroleague Out" του 28χρονου σμολ φόργουορντ λήγει εντός της ημέρας και η Παρτιζάν φαίνεται πως βρίσκεται στην pole position της απόκτησής του. Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς θέλει να τον πάρει στη Σερβία και η υπόθεση προχωράει με γρήγορους ρυθμούς.
Η Παρτιζάν, λοιπόν, έχει την πρόθεση να καλύψει τις απαιτήσεις του «τριφυλλιού» και του παίκτη και να κάνει κάτοικο Βελιγραδίου τον Παπαπέτρου, όπως όλα δείχνουν.