Έκλεισε φιλικό με την... ελληνική Τράμπζονσπορ στις 30 Ιουλίου η ΑΕΚ!
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/8/aek-11-175100.jpg)
Μια πολύ δυνατή πρόβα τζενεράλε ενόψει της έναρξης της νέας αγωνιστικής περιόδου και των αναμετρήσεων για τα προκριματικά του Champions League έκλεισε η ΑΕΚ!
Συγκεκριμένα, η «Ένωση» θα αντιμετωπίσει την Τράζμπονσπορ του Τάσου Μπακασέτα, Μανώλη Σιώπη και Δημήτρη Κουρμπέλη, σε φιλική αναμέτρηση που θα διεξαχθεί στην Τουρκία στις 30 Ιουλίου (20:00).
Μάλιστα, το συγκεκριμένο παιχνίδι θα λάβει χώρα στο γήπεδο της τουρκικής ομάδας, στο «Akyaz? Stadium» της Τραπεζούντας.