Άρης: Η νέα φανέλα παρουσιάστηκε και πέταξε με drone πάνω από το Κλεάνθης Βικελίδης [vid]
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/7/aris-scaled.jpg)
Ο Άρης παρουσίασε τις νέες εμφανίσεις για τη σεζόν 2023/24 μαζί με τη νέα χορηγία που σύναψε με τη Novibet, σε ειδική εκδήλωση στο Κλεάνθης Βικελίδης.
Η εντός έδρας εμφάνιση, η οποία είναι κιτρινόμαυρη με μια μεγάλη μαύρη ρίγα στο μέσο της, πέταξε στον ουρανό του Κλεάνθης Βικελίδης. Τη συγκεκριμένη εμφάνιση φόρεσε στην παρουσίαση ο Γιακούμπ Μπράμπετς.
https://www.youtube.com/watch?v=YAb3QtMNUnw