Αποθέωση για Γιοβάνοβιτς στη Λεωφόρο
![Caption Caption](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/6/ivan-181532-1.jpg)
Ο Παναθηναϊκός ρίχνει αυλαία τη σεζόν υποδεχόμενος τον Άρη, με τους οπαδούς της ομάδας να γεμίζουν τη Λεωφόρο για να χειροκροτήσουν το «τριφύλλι» μετά από μία χρονιά που ο τίτλος του πρωταθλητή διεκδικήθηκε μέχρι τέλους.
Πρωτομάστορας της ομάδας που πέρυσι κατέκτησε το Κύπελλο και φέτος εξασφάλισε την έξοδο στα προκριματικά του Champions League, ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς, που μάλιστα αποθεώθηκε από τους φιλάθλους του «τριφυλλιού» που βρέθηκαν από νωρίς στο γήπεδο!
O Σέρβος προπονητής βγήκε, όπως συνηθίζει, πρώτος από τη φυσούνα και περπάτησε μέχρι το κέντρο του αγωνιστικού χώρου, με τους 2-3 χιλιάδες οπαδούς να τον αποθεώνουν, να σηκώνονται όρθιοι και να τραγουδούν ρυθμικά το όνομά του.
Ο έμπειρος τεχνικός απάντησε με χαιρετισμό προς τη μεριά του κόσμου, με τον παραγωγό του σταθμού να αναφέρει πως στη Λεωφόρο υπάρχει και πανό αφιερωμένο στον Γιοβάνοβιτς, το οποίο όμως δεν έχει αναρτηθεί ακόμα.