Ανακοινώθηκε από την ΑΕΚ ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς
Με το νούμερο του Τόνι Σαβέβσκι και μετέπειτα του Σιμόες στην πλάτη, το «8» δηλαδή, ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς είναι το πρώτο μεταγραφικό χτύπημα της ΑΕΚ της νέας εποχής.
Δείτε την ανάρτηση της ΠΑΕ:
Με το νούμερο του Τόνι Σαβέβσκι και μετέπειτα του Σιμόες στην πλάτη, το «8» δηλαδή, ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς είναι το πρώτο μεταγραφικό χτύπημα της ΑΕΚ της νέας εποχής.
Δείτε την ανάρτηση της ΠΑΕ: