ΑΕΚ αετός: Οι πτήσεις του Οδυσσέα στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας συνεχίζονται
Την ώρα που οι εργασίες στην Αγιά Σοφιά συνεχίζονται την προετοιμασία του για την πρώτη επίσημη... πτήση στο νέο του σπίτι κάνει και ο Οδυσσέας, ο αετός που θα είναι το σύμβολο της ΑΕΚ τα επόμενα χρόνια.
Οι άνθρωποι της Ένωσης μάλιστα έδωσαν στη δημοσιότητα νέες εντυπωσιακές εικόνες:
"Με τον Αετό μας να πετά πάντα ψηλά! Οι πτήσεις του Οδυσσέα στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας!" γράφει στην ανάρτηση της η ΠΑΕ ΑΕΚ.
Ως γνωστόν η ΑΕΚ εδώ και μερικούς μήνες εκπαιδεύει τον Οδυσσέα ο οποίος καθημερινά σχεδόν κάνει πτήσεις στον ουρανό της Νέας Φιλαδέλφειας, το νέο του σπίτι: